Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Direktørens stab


Gro Tjore

Gro Tjore

assisterende direktør / Deputy Director General

+47 411 91 631

gro.tjore@siu.no

Kari-Lise Reinertsen

Kari-Lise Reinertsen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 759

kari-lise.reinertsen@siu.no

Tone Berg Stiansen

Tone Berg Stiansen

personalsjef / Head of Human Resources

+47 934 67 877

tone.stiansen@siu.no

Brita Drivenes

Brita Drivenes

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 900 60 410

brita.drivenes@siu.no

Grethe Isdahl

Grethe Isdahl

rådgiver / Adviser

+47 416 39 559

grethe.isdahl@siu.no

Åge Edvardsen

Åge Edvardsen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 957 63 473

Age.edvardsen@siu.no

Marit Foldnes

Marit Foldnes

rådgiver / Adviser

+47 475 03 761

marit.foldnes@siu.no

Anette Stevnebø

Anette Stevnebø

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 414 45 511

anette.stevnebo@siu.no

Ragnhild Solvi Berg

Ragnhild Solvi Berg

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 794

ragnhild.berg@siu.no