Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Kommunikasjonsavdelingen


Kristin Solheim

Kristin Solheim

avdelingsdirektør / Head of Department

+47 932 28 573

kristin.solheim@siu.no

Andreas Kjeldsberg Pihl

Andreas Kjeldsberg Pihl

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 456 60 122

andreas.pihl@siu.no

Karianne Andersen

Karianne Andersen

rådgiver / Adviser

+47 936 66 116

karianne.andersen@siu.no

Kenneth Lund

Kenneth Lund

Rådgiver / Adviser

916 44 915

kenneth.lund@siu.no

Marianne Lid Iversen

Marianne Lid Iversen

rådgiver / Adviser

+47 414 23 336

marianne.iversen@siu.no

Mia Hanssen Løfsnæs

Mia Hanssen Løfsnæs

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 481 23 599

mia.lofsnaes@siu.no

Runo Isaksen

Runo Isaksen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 456 18 765

runo.isaksen@siu.no

Tordis Marie Espeland

Tordis Marie Espeland

rådgiver / Adviser

+47 415 53 654

tordis.espeland@siu.no