Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Avdeling for utredning og analyse


Ragnhild Tungesvik

Ragnhild Tungesvik

avdelingsdirektør / Head of Department

+47 950 25 153

ragnhild.tungesvik@siu.no

Hege Toje

Hege Toje

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 908 20 773

hege.toje@siu.no

Ingebjørg Birkeland

Ingebjørg Birkeland

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 977 48 600

ingebjorg.birkeland@siu.no

Arne Haugen

Arne Haugen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 412 34 813

arne.haugen@siu.no

Agnete Wiborg

Agnete Wiborg

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 469 42 384

agnete.wiborg@siu.no

Dag Inge Bøe

Dag Inge Bøe

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 475 04 739

dag.boe@siu.no

Natalia Ivanova

Natalia Ivanova

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 918 88 128

natalia.ivanova@siu.no

Margrete Søvik

Margrete Søvik

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 900 43 656

margrete.sovik@siu.no

Stig Helge Pedersen

Stig Helge Pedersen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 977 09 605

stig.pedersen@siu.no

Dag Stenvoll

Dag Stenvoll

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 920 51 851

dag.stenvoll@siu.no

No image

Martin Paulsen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 992 55 965

martin.paulsen@siu.no

Trude Holme

Trude Holme

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 957 09 419

trude.holme@siu.no