Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Administrasjonsavdelingen - Økonomi


Svanhild Solhaug

Svanhild Solhaug

enhetsleder økonomi / Head of Financial Management

+47 977 78 750

svanhild.solhaug@siu.no

Hilde Huun

Hilde Huun

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 984 26 284

hilde.huun@siu.no

Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 772

alisa.hodzic@siu.no

Vibeke Jakobsen

Vibeke Jakobsen

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 475 03 768

vibeke.jakobsen@siu.no

Ingrid Seim

Ingrid Seim

rådgiver / Adviser

+47 454 54 677

ingrid.seim@siu.no

Pia Hamre

Pia Hamre

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 920 80 072

pia.hamre@siu.no

Lisbeth Takvam

Lisbeth Takvam

rådgiver / Adviser

+47 970 00 655

lisbeth.takvam@siu.no

Pål Eidsnes

Pål Eidsnes

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 403 26 475

pal.eidsnes@siu.no