Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Arne Haugen

Arne Haugen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 412 34 813

arne.haugen@siu.no

Trude Holme

Trude Holme

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 957 09 419

trude.holme@siu.no

Bård Hekland

Bård Hekland

rådgiver / Adviser

+47 401 60 175

bard.hekland@siu.no

Sidsel Holmberg

Sidsel Holmberg

rådgiver / Adviser

+47 957 89 307

sidsel.holmberg@siu.no

Torgeir Hovden

Torgeir Hovden

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 414 57 707

torgeir.hovden@siu.no

Anne Hunderi

Anne Hunderi

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 790

anne.hunderi@siu.no

Anne Kloster Holst

Anne Kloster Holst

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 884

anne.holst@siu.no

Ellen Hagen

Ellen Hagen

rådgiver / Adviser

+47 995 18 540

ellen.hagen@siu.no

Margareth Haukås

Margareth Haukås

rådgiver / Adviser

+47 969 07 515

margareth.haukas@siu.no

Nina Handing

Nina Handing

rådgiver / Adviser

+47 475 03 821

nina.handing@siu.no

Sissel Havstein

Sissel Havstein

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 995 33 954

sissel.havstein@siu.no

Hilde Huun

Hilde Huun

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 984 26 284

hilde.huun@siu.no

Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 772

alisa.hodzic@siu.no

Pia Hamre

Pia Hamre

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 920 80 072

pia.hamre@siu.no

Silje Helle

Silje Helle

lærling / Apprentice

+47 413 92 614

silje.helle@siu.no

Anja Hjelle

Anja Hjelle

rådgiver / Adviser

+47 400 70 874

anja.hjelle@siu.no

Ingen seksjon