Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Grethe Isdahl

Grethe Isdahl

rådgiver / Adviser

+47 416 39 559

grethe.isdahl@siu.no

Marianne Lid Iversen

Marianne Lid Iversen

rådgiver / Adviser

+47 414 23 336

marianne.iversen@siu.no

Runo Isaksen

Runo Isaksen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 456 18 765

runo.isaksen@siu.no

Natalia Ivanova

Natalia Ivanova

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 918 88 128

natalia.ivanova@siu.no

Gry Ingebrigtsen

Gry Ingebrigtsen

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 482 32 252

gry.ingebrigtsen@siu.no

Ingen seksjon


Margunn Instefjord

Margunn Instefjord

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 924 16 722

margunn.instefjord@siu.no