Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Tone Berg Stiansen

Tone Berg Stiansen

personalsjef / Head of Human Resources

+47 934 67 877

tone.stiansen@siu.no

Anette Stevnebø

Anette Stevnebø

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 414 45 511

anette.stevnebo@siu.no

Kristin Solheim

Kristin Solheim

avdelingsdirektør / Head of Department

+47 932 28 573

kristin.solheim@siu.no

Margrete Søvik

Margrete Søvik

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 900 43 656

margrete.sovik@siu.no

Dag Stenvoll

Dag Stenvoll

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 920 51 851

dag.stenvoll@siu.no

Ieva Serapinaite

Ieva Serapinaite

rådgiver / Adviser

+47 413 77 696

ieva.serapinaite@siu.no

Jon Gunnar Mølstre Simonsen

Jon Gunnar Mølstre Simonsen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 412 70 290

jon.simonsen@siu.no

Unni Kvernhusvik Sagberg

Unni Kvernhusvik Sagberg

rådgiver / Adviser

+47 456 62 702

unni.sagberg@siu.no

Anne Gro Skibenes

Anne Gro Skibenes

rådgiver / Adviser

+47 971 75 479

anne.skibenes@siu.no

Anne Sæten

Anne Sæten

rådgiver / Adviser

+47 468 45 817

anne.saeten@siu.no

Kjersti Skjervheim

Kjersti Skjervheim

rådgiver / Adviser

+47 913 54 211

kjersti.skjervheim@siu.no

Kristian Severeide

Kristian Severeide

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 917 64 865

kristian.severeide@siu.no

Ingrid Seim

Ingrid Seim

rådgiver / Adviser

+47 454 54 677

ingrid.seim@siu.no

Svanhild Solhaug

Svanhild Solhaug

enhetsleder økonomi / Head of Financial Management

+47 977 78 750

svanhild.solhaug@siu.no

Ingen seksjon