Medarbeidarar

SIU har mange dyktige og hyggelige medarbeidere, her finner du kontaktinformasjon.

Klikk her for informasjon om >> SIU sitt styre og >> nasjonale ekspertar.


Gro Tjore

Gro Tjore

assisterende direktør / Deputy Director General

+47 411 91 631

gro.tjore@siu.no

Hege Toje

Hege Toje

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 908 20 773

hege.toje@siu.no

Ragnhild Tungesvik

Ragnhild Tungesvik

avdelingsdirektør / Head of Department

+47 950 25 153

ragnhild.tungesvik@siu.no

Aud Trohaug

Aud Trohaug

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 475 04 376

aud.trohaug@siu.no

Marthe Vaagen Tjemsland

Marthe Vaagen Tjemsland

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 917 42 918

marthe.vaagen@siu.no

Lisbeth Takvam

Lisbeth Takvam

rådgiver / Adviser

+47 970 00 655

lisbeth.takvam@siu.no